Cennik Usług Pomocy Drogowej SzybkieHolowanie.eu

Dowiedz się o kosztach naszych profesjonalnych usług pomocy drogowej na SzybkieHolowanie.eu. Sprawdź nasz cennik, aby szybko i łatwo uzyskać pomoc w przypadku awarii pojazdu. Dostępność 24/7 w Limanowej i okolicach. Oferujemy szereg usług dostosowanych do Twoich potrzeb, obejmujących lawetę Limanowa, holowanie, wynajem lawety, pomoc drogową, naprawę samochodu z OC sprawcy, oraz auto zastępcze.

Rodzaj wykonanej usługi Cena wykonanej usługi
Załadunek, rozładunek i transport pojazdu uszkodzonego podczas wypadku lub kolizji drogowej oraz udostępnienie samochodu zastępczego na czas likwidacji szkody przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe 0 zł – rozliczane z OC sprawcy kolizji
Załadunek i rozładunek pojazdu ze sprawnym układem jezdnym i kierowniczym Od 60 zł
Załadunek i rozładunek pojazdu z uszkodzonym układem kierowniczym lub jezdnym (np. urwane koło, wyrwany wahacz, zablokowana kierownica, zablokowane koło, zablokowana skrzynia biegów) Od 100 do 450 zł (w zależności od stopnia uszkodzenia pojazdu i jego masy własnej)
Wyciąganie pojazdu poza jezdnią (np. samochód po kolizji z barierkami, auta znajdującego się na drzewie, w rowie, utopione w błocie, z garażu podziemnego, niskiego parkingu galerii handlowej) Od 100 zł (w zależności od stopnia uszkodzenia pojazdu, wykonanej pracy i użytego sprzętu na miejscu)
Postój lawety niezawiniony przez przewoźnika (np. oczekiwanie na policję, załadunek lub rozładunek pojazdu, nieprzewidziane sytuacje podczas transportu pojazdu – m.in. zamknięta droga, korek oraz oczekiwanie na płatność od klienta) 120 zł (za 1 godzinę)
Usługa ekspresowa (wyjazd pomocy drogowej w ciągu 15 minut od zgłoszenia) 50 zł (dopłata do podstawowej ceny usługi)
Transport pojazdu osobowego o masie do 1,5 tony na terenie miasta Od 150 zł (w zależności od trasy przejazdu i warunków drogowych)
Transport pojazdu poza terenem miasta, ale na trasie o długości do 100 km Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od masy pojazdu i rodzaju dróg transportu
Transport pojazdu osobowego o masie do 1,5 tony na trasie o długości powyżej 100 km Od 2,5 zł za 1 km (w zależności od masy pojazdu, trasy przejazdu, warunków na drogach i opłat drogowych)
Transport pojazdu dostawczego, busa, vana, samochodu osobowego o masie powyżej 2 ton na terenie miasta Od 180 zł (w zależności od trasy przejazdu i warunków drogowych)
Transport pojazdu dostawczego, busa, vana, samochodu osobowego o masie powyżej 2 ton poza terenem miasta na trasie o długości powyżej 100 km Od 3 zł za 1 km (w zależności od masy pojazdu – cena podana zawiera opłaty drogowe na drogach krajowych i autostradach oraz opłatę drogową viaTOLL)
Transport motocykla na terenie miasta Od 150 zł (w zależności od trasy przejazdu, warunków drogowych i typu motocykla)
Transport motocykla poza granicami miasta Od 2 zł za 1 km (nie dotyczy zleceń ekspresowych)
Transport więcej niż dwóch osób lawetą siedmioosobową Od 50 zł
Dowóz paliwa, wymiana koła, uszczelnienie opony, drobne naprawy, awaryjne odpalanie i inne usługi mobilne na terenie miasta Od 120 zł
Dowóz paliwa, wymiana koła, uszczelnienie opony, drobne naprawy, awaryjne odpalanie i inne usługi mobilne poza granicami miasta Cena ustalana jest indywidualnie
Wyjazd nocny pomiędzy godziną 21.00 a 7.00 Dodatkowo 50 proc. stawki podstawowej
Wyjazd w niedzielę i święto Dodatkowo 50 proc. stawki podstawowej
Rezygnacja z wykonania usługi po jej przyjęciu przez dyspozytora i wyjeździe lawety do klienta na terenie miasta 100 zł
Rezygnacja z wykonania usługi po jej przyjęciu przez dyspozytora i wyjeździe lawety do klienta poza miastem 100 zł oraz 4 zł za każdy kilometr

 

Nasza oferta, choć szczegółowo opisana, ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego. Wszystkie podane stawki są kwotami netto, co oznacza, że nie zawierają podatku VAT w wysokości 23%.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 531 763 232

lub za pośrednictwem maila: carshop.limanowa@gmail.com

SzybkieHolowanie.eu to gwarancja szybkiej, profesjonalnej i bezpiecznej pomocy drogowej lawetą w Limanowej. Niezależnie od tego, czy masz awarię, czy potrzebujesz transportu pojazdu na dłuższą trasę, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami już dziś, a my zajmiemy się resztą!

Lokalizacja

ul. Fabryczna 1/9

34-600 Limanowa

Telefon

Email

carshop.limanowa@gmail.com

Napisz do Nas!